Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü mezunu olan Çiğdem Akveran, okulu bitirdikten sonra tekstil sektöründe yurt dışı pazarlama alanında çalışmaya başladı ve çok sayıda dünya markası ile çalışmalar yürüttü. Bu çalışmalar sayesinde tekstil teknik bilgilerini moda ve marka konuları ile birleştirme fırsatı yakaladı. Üniversite yıllarından bu yana hem kendisi hem de çevresindeki kişiler için tasarımlar yapıp kıyafetler dikmeye/diktirmeye başlayan Akveran, çalışma hayatının getirdiği sektörel bilgi birikimi ile yeteneklerini birleştirerek daha faydalı işler yapmak istediğini; hatta bu alanda insanların hayatlarına dokunmak istediğini fark etti. Bu doğrultuda Stil ve İmaj Danışmanlığı eğitimleri aldı.

İnsanların hayatlarına dokunmak için öncelikle onları iyi anlayıp analiz etmek gerektiğini düşünen Akveran aynı zamanda Yaşam Koçluğu eğitimleri alarak, bu dokunuş ve değişimlerin her zaman içten dışa kusursuz olmasını hedefledi.

Eğitimlerini tamamladıktan sonra, Stil ve İmaj Danışmalığı yapmaya başlayarak hedeflediği değişimlerin en yakın şahidi olma fırsatını yakaladı.

NEDEN ÇİĞDEM AKVERAN STİL DANIŞMANLIĞI ve YAŞAM KOÇLUĞU

Hayatta en fazla kar getiren yatırım, bireyin kendisini geliştirmeye yaptığı yatırımdır.
Bireysel Seanslar
Hayatta en fazla kar getiren yatırım, bireyin kendisini geliştirmeye yaptığı yatırımdır.
Kurumunuzun  ihtiyaç ve dinamiğine özel hazırladığımız eğitimlerle, iş ortağınız olmaya hazırız.
Kurumsal Eğitimler
Kurumunuzun ihtiyaç ve dinamiğine özel hazırladığımız eğitimlerle, iş ortağınız olmaya hazırız.
Avatar

"Yüz yüze görüşme imkanı olmayan, farklı bir ülke ve şehirde yaşayan danışanlarımız online seans hizmetinden yararlanmak için, 0537 489 44 95 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilirler."

ONLINE DANIŞMANLIK