İmaj; bizi biz yapan yaşam gustomuz, hal ve hareketlerimiz, olaylar karşısındaki tavırlarımız ve hayata bakışımızın dışa vurumudur. Bebeklikten başlayarak, yaşadığımız aile, aldığımız eğitim, bulunduğumuz sosyal çevre etkenleri ile şekillenir.

Sahip olduğumuz imajımızdan hedeflediğimiz imaja doğru değişim konusunda danışmanlık alarak, kendimizi daha doğru ifade etme, beden dilimizi daha doğru kullanma gibi konularda kendimizi geliştirebiliriz.

 

Stil; insanların mevcut imajının hayata yansıtılma şeklidir. Yaşanılan yer, giyim kuşam, tercih edilen renkler, kullanılan aksesuarlar hepsi stilimizin parçasıdır ve bizi yansıtmaları açısından hepsinin seçimi özen gerektirir.

Stil, insanların hem kendilerini iyi hissedip iyi yansıtmaları açısından hem de sosyal hayatlarında insanlarla ilk karşılaşma/tanışma anından itibaren ilişkilerinde kendilerini ifade etmeleri açısından önemlidir. 

Biten büyük aşklar, verilen fazla kilolar, kazanılan büyük başarılar, değişen sosyal ve ekonomik durum…  Kısacası hayatımızdaki değişimler bizi stilimizde değişiklikler yapmaya yöneltir. Değişimi, sosyal ve profesyonel iş hayatımızda, ilk dikkat çeken stilimizde de yaparak baştan aşağı değişmiş olmanın rahatlığını, güvenini, keyfini yaşamak isteriz.  

Bu değişim şüphesiz hayatta çıkılan en keyifli yolculuklardan biridir ve bu yolculuğun her anında yanınızda olma şansını yaşamak büyük bir mutluluk.  

Bu yolculuk gerçek sizle, güçlü yanlarınızı ön plana çıkararak, hayattaki rollerinize, yaşam tarzınıza, imajınıza uygun bir şekilde yapılır. Vücut yapınız, kullanmanız gereken renkler analiz edilir ve bu sayede vücudunuzu tanıyıp, giyiminizde gerekli vurguları yapabilir ya da saklamanız gereken bölgeleri kolayca saklayarak vücudunuzu en doğru şekilde kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca Stil Danışmanlığı programımızda,  sezon ve ara sezon (istek ya da ihtiyaçlarınıza göre) alışverişlerinizde sizlere destek vererek dolabınızdaki parçaların birbiri ile uyum halinde olmasının sürekliliği ve aynı zamanda sezonu takip etmeniz sağlanıyor.

NEDEN ÇİĞDEM AKVERAN STİL DANIŞMANLIĞI ve YAŞAM KOÇLUĞU

Hayatta en fazla kar getiren yatırım, bireyin kendisini geliştirmeye yaptığı yatırımdır.
Bireysel Seanslar
Hayatta en fazla kar getiren yatırım, bireyin kendisini geliştirmeye yaptığı yatırımdır.
Kurumunuzun  ihtiyaç ve dinamiğine özel hazırladığımız eğitimlerle, iş ortağınız olmaya hazırız.
Kurumsal Eğitimler
Kurumunuzun ihtiyaç ve dinamiğine özel hazırladığımız eğitimlerle, iş ortağınız olmaya hazırız.
Avatar

"Yüz yüze görüşme imkanı olmayan, farklı bir ülke ve şehirde yaşayan danışanlarımız online seans hizmetinden yararlanmak için, 0537 489 44 95 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilirler."

ONLINE DANIŞMANLIK